اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
چه خبر از شهرداری ...
مرداد ۲۵, ۱۳۹۵ | دسته بندی : پروژه,منتخب

به گزارش روابط عمومی شهرداری علامرودشت با همکاری اهالی محترم خیابان شهید دستغیب کلیه ساختمان هایی که در طرخ خیابان مذکور واقع شده بود تخریب و پس از بازسازی منازل تخریب شده این خیابان اماده اسفالت شد

مرداد ۲۵, ۱۳۹۵ | دسته بندی : پروژه,منتخب

به گزارش روابط عمومی شهرداری علامرودشت طرح نهضت آسفالت خیابان ها و معابر عمومی شهر علامرودشت از تاریخ ۱/۳/۹۵ در دستور کار شهرداری قرار گرفت که با اجرای این طرح شاهد سهولت در رفت و آمد در معابر شهر خواهیم بود.این طرح با همکاری شهروندان عزیز اجرا می شود که با مشارکت ده درصدی مردمی در حال اجراست.

فروردین ۱۰, ۱۳۹۵ | دسته بندی : پروژه,منتخب

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری علامرودشت به منظور افزایش ایمنی مسیر های اصلی شهر علامرودشت و در جهت استفاده از انرژی های نو و در یک حرکت جدید از امروز عملیات نصب علایم راهنمایی و رانندگی سولار(خورشیدی)توسط شهرداری در سطح شهر علامرودشت آغاز گردید.

بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ | دسته بندی : اخبار شهر,پروژه,منتخب

راهپیمایی یو الله ۲۲ بهمن با حضورگسترده اقشار مختلف مردم و مسئولین با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد.

بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ | دسته بندی : اخبار شهر,پروژه,منتخب

در روز سه شنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۰ با حضور فرماندار لامرد و جمعی از مسئولین شهرستانی کلنگ زنی پروژه خیابان شهید دستغیب انجام گردید.

مرداد ۱, ۱۳۹۴ | دسته بندی : پروژه,منتخب

عملیات نصب المان های میدان بعثت شهر علامرودشت که شامل یک المان اصلی و دو المان کوچک محمد رسوالله و علی ولی الله می باشد امروز به پایان رسید.

خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ | دسته بندی : پروژه,منتخب

عملیات زیر سازی محوطه بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهر علامرودشت با دستگاه های راه سازی شهرداری  علامرودشت در حال  انجام است. برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب بروید

فروردین ۲۳, ۱۳۹۴ | دسته بندی : پروژه,منتخب

به گزارش روابط عمومی شهرداری علامرودشت پروژه جابجایی شبکه برق خیابان اتحاد با مبلغ چهارصد میلیون ریال اعتبار در مورخه ۲۱ فروردین نود و چهار آغاز شد که با اتمام این پروژه عملیات زیر سازی و آسفالت این خیابان شروع خواهد شد.

اسفند ۱۹, ۱۳۹۳ | دسته بندی : پروژه,منتخب

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری علامرودشت عملیات زیر سازی و روکش آسفالت بلوار صراف پس از پیگیریهای مجدانه شهردار محترم تحقق یافت. پس از روکش آسفالت بلوار امام حسین (ع)  وبلوار امام خمینی (ره) شهرداری در صدد بود که این بلوار نیز هر چه سریعتر شکل دیگری به خود گیرد که پس از تلاش های بی وقفه مجموعه شهرداری علامرودشت این امر مهم نیز صورت گرفت.

اسفند ۱۹, ۱۳۹۳ | دسته بندی : پروژه,منتخب

بنا به گزارش واحد خدمات شهری چندین بوته،نهال لیمو و نارنج در پارک غدیر به مناسبت روز درختکاری در پارک غدیر کاشته شد.بنا به درخواست همشهریان عزیز جهت کاشت درختان سایه دار در پارک غدیر،این امر نیز با همت شهردار محترم در روز درختکاری صورت گرفت که با حضور مسئولین نهادها و ریاست محترم ادارات و امام جمعه محترم  شهر تحقق یافت.در ادامه مطلب می توانید تمامی عکس ها مربوط به روز درختکاری را مشاهده کنید.      


درباره خانه وردپرس بیشتر بدانید!
از سال 90 کار خود را با قدرت تمام آغاز کردیم تا نوید بخش فصلی نو در زندگی شما دوست عزیز باشیم . در ان مدت با موانع و مشکلات متعددی دستو پنجه نرم کردیم اما امروز استوار مانند سرو برای خدمت به شما ایستاده ایم
دستــرسی سریع !
تماس با ما