اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
فروردین ۱۰, ۱۳۹۵ | دسته بندی : مناسبت ها,منتخب

درآستانه فرارسیدن سال نو :

دیدار کارکنان شهرداری علامرودشت با امام جمعه محترم بخش علامرودشت

درروز چهارشنبه ساعت ۳۰/۱۹ ودرآستانه فرارسیدن سال جدید، نیروهای اداری و خدماتی شهرداری علامرودشت در دفتر امام جمعه با حاج آقا باقری نیا امام جمعه محترم بخش علامرودشت دیدار کردند. درابتدای این جلسه آقای رفیعی شهردار ضمن تبریک پیشاپیش سال نو گزارشی از عملکرد شهرداری علامرودشت جهت استحضار امام جمعه ارائه نمودند . ایشان هدف از حضور این ۲۵ نفر که همگی از مجموعه شهرداری دربخش های مختلف اداری و خدماتی مشغول کار می باشند را تشکر از امام جمعه به جهت همراهی         و مساعدت با مجموعه شهرداری و هم چنین بهرمندی از ارشادات و راهنمای هایی حاج آقا باقری نیا در آستانه ورود به سال نو بر شمردند . وی اظهار امیدواری کردند که این دیدارها به یک روال تبدیل شود و حداقل سالی یکبار در ابتدا یا انتها ی سال مجموعه شهرداری با امام جمعه محترم دیدار داشته باشند. وی اقدامات شهرداری را درچند سال اخیر قابل ملاحظه و ملموس دانستند و بیان داشتند که تمام این فعالیتها به همت و تلاش یکا یک پرسنل اداری و خدماتی شهرداری صورت گرفته است که از همه نیروها تقدیر و تشکر می نمایم . شهردار علامرودشت از اظهار محبت همه مردم ومسئولین و خیرین درخصوص اقدامات قابل توجه شهرداری درشهر قدردانی نمودند و اظهار داشتند در سفر چند روز قبل خیر محترم آقای حاج علی صراف به شهر علامرودشت ایشان بارها از اقدامات شهرداری علامرودشت تقدیر نموده درهمین زمینه قول مساعد جهت کمک به شهرداری دادند. که از ایشان نیز تشکر کردندآقای رفیعی درادامه گزارشی کوتاه از عملکرد شهرداری علامرودشت درسال ۱۳۹۴ و شمه ای از برنامه های شهرداری درسال ۱۳۹۵ ارائه نمودند وی درادامه آسفالت بلوار صراف و اطراف میدان بعثت ، زیرسازی و آسفالت خیابان اتحاد، زیرسازی وآسفالت ادامه خیابان شهید صیاد شیرازی، آسفالت قسمتی از بلوار امام حسین (ع) با اعتبار بیش از ۴۷۰ میلیون تومان اشاره و اظهار داشتند که اگر کارخانه آسفالت نداشتیم باید بیش از۹۰۰ میلیون تومان بابت آسفالت هزینه می کردیم که این از برکات داشتن کارخانه آسفالت است.

احداث سه المان درمیدان بعثت ، احداث سه ایستگاه مسافر زیرسازی تعدادی از کوچه های شهر ، جابجایی شبکه برق خیابان اتحاد، توسعه فضای سبز ، رنگ آمیزی و خط کشی معابر ، شروع عملیات اجرایی خیابان شهید دستغیب و اجرای تک لبه کوچه شهید تقی زاده و … را گوشه ای از اقدامات شهرداری درسال ۱۳۹۴ برشمردند. وی اظهار امیدواری کردند که طی چند روز آینده تعدادی تابلو سولار( خورشیدی ) راهنمایی ورانندگی و چراغ راهنما سولار و سایر علائم که برای اولین بار از این نوع درشهرستان است نصب گردد. شهردار علامرودشت به پروژه های سال۱۳۹۵ نیز اشاره داشتند و اهم آنان را نورپردازی ورودی و خروجی شهر در دوسمت ، زیرسازی               و آسفالت خیابان شهید دستغیب ،کوچه شهید تقی زاده و سایر معابر منتهی به مدرسه شهید رفیعی ، کوچه               جنب موزه بنی هاشمی وغیره و همچنین ساماندهی میدان آیت الله محمودی ، پیاده روسازی ، توسعه پارک غدیر ، توسعه فضای سبز و تامین آب، خرید یک دستگاه ماشین سنگین با مساعدت وزارت کشور دانستند. ایشان در بحث آسفالت اشاره کردند که در سال جدید چنانچه مردم فقط ۱۰ درصد هزینه زیرسازی و آسفالت را پرداخت نمایند شهرداری کوچه محل سکونت آنان را زیرسازی وآسفالت خواهد نمود.

آقای رفیعی درپایان سخنان خود همه این خدمات را لطف خداوند و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمردند. که باید برای مردم بازگو شود وی مجدداً از امام جمعه محترم علامرودشت که انصافاً خالصانه                  و دلسوزانه در جهت حل مشکلات منطقه و شهر علامرودشت همت می گمارند تشکر و قدردانی نمودند. وی عرایض خود رابا این سخن زیبا از حضرت فاطمه زهرا (س) به پایان رساندند که « هرکس عبادات و کارهای خود را خالصانه برای خدا انجام دهد خداوند بهترین مصلحت ها و برکات خود را برای او تقدیر می نماید» . پس از سخنان شهردار ، آقای ملک زاده متن لوح تقدیری که به پاس همراهی و مساعدت امام جمعه به مجموعه شهرداری و تلاش ایشان درجهت حل مشکلات شهر علامرودشت داشته اند قرائت نمودند که توسط شهردار علامرودشت به امام جمعه اهدا گردید.

درپایان امام جمعه محترم علامرودشت حاج آقا باقری نیا به ایراد سخن پرداختند وی ضمن تشکر از حضور شهردار وپرسنل در انتهای سال و دیدار با ایشان ، این حرکت را ستودند و اظهار داشتند ما از این برنامه ها استقبال می کنیم و این دیدار را احتمالاً دومین دیداری دانستند که طی این مدت چند سال به این شکل سازمان یافته برگزار می شود . وی در ادامه خود را خدمتگزارهمه مردم دانستند و بیان داشتند که آقای رفیعی نسبت به بنده محبت دارند اما بنده خود را مستحق این تشکر نمی دانم و چنانچه کاری انجام داده ام صرفاً درجهت رضای خداوند و خلق خدا بوده است. وی افزود بنده نسبت به کل بخش علامرودشت یک حس وطن دوستی دارم                و همیشه سعی کرده ام با سماجت درجهت حل مسائل و مشکلات اقدام نمایم . ایشان اظهار داشتند که درب دفتر امام جمعه به روی همه باز است و اگر بتوانیم مشکلی از مردم را حل کنیم خوشحالیم.

امام جمعه محترم علامرودشت اشاره نمودند سعی کنیم همانند ایام قدیم درتمام کارها بصورت جهادی                        و گروهی مشکلات را حل نمائیم و سعی کنیم کارهایمان از روی اخلاص و برای رضای خداوند باشد تا برکات معنوی آن نصیبمان گردد. وی افزودند در کار بجای توجه به حقوق مادی ، بیشتر به اجر معنوی توجه نمائید. ایشان اظهار داشتند ما با شما احساس یگانگی می کنیم همه باهم همکاریم و من خود را کارمند شهرداری                می دانم همه می خواهیم خدمت کنیم فقط نوع خدمت متفاوت است. امام جمعه علامرودشت از تلاش و کوشش شهردار و نیروهای شهرداری علامرودشت درجهت عمران و آبادی درسطح شهر تشکر نمودنداین جلسه درساعت ۴۵/۲۰ با صلوات برمحمد وآل محمد پایان یافت.

0 دیدگاه برای “ دیدار کارکنان شهرداری علامرودشت با امام جمعه محترم بخش علامرودشت ”

هیچ دیدگاهی برای این نوشته به ثبت نرسیده استدیدگاه خود را بنویسید

مجاز به استفاده از برچسب های زیر :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

درباره خانه وردپرس بیشتر بدانید!
از سال 90 کار خود را با قدرت تمام آغاز کردیم تا نوید بخش فصلی نو در زندگی شما دوست عزیز باشیم . در ان مدت با موانع و مشکلات متعددی دستو پنجه نرم کردیم اما امروز استوار مانند سرو برای خدمت به شما ایستاده ایم
دستــرسی سریع !
تماس با ما